Кошик
62 відгуків
Минимальная сумма заказа - 3000 грн.
+380997341056
+380672996961
  • picture 1

Підставки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Підставки

  Прибувши на місце рибного лову, кожному рибалці доводиться витрачати деякий час на облаштування свого місця. Частина часу може піти на створення саморобної рогульки, підставки під вудки. Адже найчастіше ця проста, але досить важлива деталь і без неї ловити рибу дуже проблематично. А що робити, якщо поблизу немає підходящих матеріалів, не хочеться постійно на це витрачати свій час, та й деякі рибалки не люблять рослинність губити заради одноразових засобів? Саме тому багато стали переходити на готові підставки, які можна брати з собою, вони займають мало місця і володіють невеликою масою.

   Подставка для удилищ позволит сэкономить время на обустройство своего рабочего места и значительно упростит фиксацию удочки. Сейчас разработано и создано множество различных конструкций подставок, которые смогут удовлетворить даже самые строгие требования рыболовов и будут прекрасно выполнять свои функции на самых разных поверхностях и точках крепления, а так же размещать от одного до нескольких удилищ одновременно.

  Підставка може бути як суцільним, так і розкладний. Телескопічна підставка буде дуже компактною в переносному стані і в потрібний момент зможе бути легко розкладеної. 

Категорії
Виробник
  • 5
  • 3
Фільтри
Діапазон цін, грн.
Наявність
  • 19
+380997341056
+380672996961
Opt-Fish
Менеджер
Україна Харківська область Харків
Мапа